Mateřská škola

Mateřská škola, Praha 7, Letohradská 1a

Veřejná (městská část) Budov: 4 Jídelna

Místa výuky

  • U průhonu 139/17a, Holešovice, 170 00 Praha 7 (Praha 7)
  • Nad štolou 936/3, Holešovice, 170 00 Praha 7 (Praha 7)
  • Letohradská 712/1a, Holešovice, 170 00 Praha 7 (Praha 7)
  • Letohradská 370/1, Holešovice, 170 00 Praha 7 (Praha 7)

Základní údaje

Typ
Mateřská škola
Zřizovatel
Veřejná (městská část)
Městská část Praha 7
Kapacita
208 dětí / žáků
V rejstříku od
23. 2. 1996
E-mail
IZO
107502844

Inspekce ČŠI

Poslední inspekce: 15.–19. 12. 2023

Inspekční zpráva (PDF)

Starší inspekce (1)

Inspekční zpráva školu hodnotí slovně (silné stránky a co zlepšit), známky ani pořadí nedává. Týká se celé právnické osoby, u spojených škol tedy např. ZŠ i MŠ.

Škola na portálu ČŠI

Údaje pocházejí z rejstříku škol a školských zařízení MŠMT. Našli jste chybu? Napište nám.

Spádová oblast

Mateřské školy jedné městské části mají obvykle společný spádový obvod, celé její území. O přijetí pak rozhoduje kapacita a kritéria zápisu každé školky.

Území podle vyhlášky (1)
  • území městské části Praha 7

Zkušenosti rodičů

Napsat hodnocení

Jak ověřujeme hodnocení

Zatím tu není žádné hodnocení. Chodí sem vaše dítě? Napište ostatním rodičům, jak je spokojené.

Další mateřské školy v okolí

Mateřská škola 0,2 km

Mateřská škola U Uranie, Praha 7, Na Maninách 1080/29a

Na Maninách 1080/29a, Holešovice, 170 00 Praha 7
Veřejná (městská část) Budov: 3
Mateřská škola 0,2 km

Katolická mateřská škola sv. Klimenta

U Uranie 1080/16, Holešovice, 170 00 Praha 7
Církevní
Mateřská škola 0,4 km

Mateřská škola, Praha 7, Nad Štolou 6

Tusarova 1216/53, Holešovice, 170 00 Praha 7
Veřejná (městská část) Budov: 3
Mateřská škola 0,5 km

Základní škola a Mateřská škola Praha 7, Tusarova 21

Tusarova 515/27, Holešovice, 170 00 Praha 7
Veřejná (městská část) Budov: 2
Mateřská škola 1,3 km

Základní škola a Mateřská škola při Fakultní nemocnici Bulovka, příspěvková organizace

Budínova 67/2, Libeň, 180 00 Praha 8
Veřejná (hl. m. Praha)
Mateřská škola 1,3 km

MALVÍNA - umělecká mateřská škola s.r.o.

Sokolovská 668/136d, Karlín, 186 00 Praha 8
Soukromá Budov: 2