Mateřská škola
Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, Bílá 1
Veřejná (městská část)
Jídelna
Družina
Adresa
- Bílá 1784/1, Dejvice, 160 00 Praha 6 (Praha 6)
Základní údaje
- Typ
- Mateřská škola
- Zřizovatel
-
Veřejná (městská část)
Městská část Praha 6
- Kapacita
- 75 dětí / žáků
- V rejstříku od
- 1. 7. 2001
- IZO
- 150006543
Inspekce ČŠI
Poslední inspekce: 12.–15. 11. 2024
Inspekční zpráva školu hodnotí slovně (silné stránky a co zlepšit), známky ani pořadí nedává. Týká se celé právnické osoby, u spojených škol tedy např. ZŠ i MŠ.
Údaje pocházejí z rejstříku škol a školských zařízení MŠMT. Našli jste chybu? Napište nám.
Spádová oblast
Mateřské školy jedné městské části mají obvykle společný spádový obvod, celé její území. O přijetí pak rozhoduje kapacita a kritéria zápisu každé školky.
Území podle vyhlášky (1)
- území městské části Praha 6
Zkušenosti rodičů
Napsat hodnocení
Zatím tu není žádné hodnocení. Chodí sem vaše dítě? Napište ostatním rodičům, jak je spokojené.
Další mateřské školy v okolí
Mateřská škola
0,4 km
Mateřská škola Čínská, příspěvková organizace
Čínská 1950/33, Dejvice, 160 00 Praha 6
Veřejná (městská část)
Mateřská škola
0,5 km
Univerzitní základní škola a mateřská škola Lvíčata
Thákurova 550/1, Dejvice, 160 00 Praha 6
Soukromá
Budov: 2
Mateřská škola
0,7 km
Základní škola Hanspaulka a Mateřská škola Kohoutek, Praha 6, Sušická 29
Fetrovská 2579/2b, Dejvice, 160 00 Praha 6
Veřejná (městská část)
Budov: 2
Mateřská škola
0,8 km
Základní škola a Mateřská škola Antonína Čermáka, Praha 6
Antonína Čermáka 1022/6, Bubeneč, 160 00 Praha 6
Veřejná (městská část)
Budov: 2
Mateřská škola
0,8 km
Mateřská škola Terronská
Terronská 200/20, Bubeneč, 160 00 Praha 6
Veřejná (městská část)
Mateřská škola
0,8 km
Mateřská škola Velvarská
Velvarská 2600/31a, Dejvice, 160 00 Praha 6
Veřejná (městská část)
Budov: 2