Kam se v Praze hlásí nejlepší uchazeči (2026)

Nejlepší uchazeči v přijímačkách 2026: Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 (z češtiny a matematiky průměrně 80,9 %). Pořadí 184 středních škol v Praze.

Jak počítáme

Průměr z procentního skóre uchazečů o školu v testu z češtiny a z matematiky v 1. kole jednotné přijímací zkoušky (všichni přihlášení, i na dalších prioritách). Ukazuje, jak silní uchazeči se na školu hlásí, ne kolik z nich se dostane. Jen školy s aspoň 10 místy.

Pro novináře: čísla můžete volně citovat, uveďte prosím zdroj s odkazem: Zdroj: Městomat, Kam se v Praze hlásí nejlepší uchazeči (2026), https://mestomat.cz/skoly/zebricky/kam-se-hlasi-nejlepsi-uchazeci Data pro články a weby →

  1. 1
    Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 Praha 6 80,8 %
    476 přihlášek na 150 míst, přijato 150 · uchazeči ČJ 84 %, MA 78 %
  2. 2
    Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11 Praha 5 79,8 %
    521 přihlášek na 120 míst, přijato 120 · uchazeči ČJ 84 %, MA 75 %
  3. 3
    Akademické gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, školy hlavního města Prahy Praha 1 79,3 %
    295 přihlášek na 120 míst, přijato 120 · uchazeči ČJ 84 %, MA 75 %
  4. 4.
    Gymnázium Milady Horákové Praha 4 78,8 %
    188 přihlášek na 60 míst, přijato 60 · uchazeči ČJ 83 %, MA 74 %
  5. 5.
    Gymnázium, Praha 2, Botičská 1 Praha 2 78,3 %
    210 přihlášek na 93 míst, přijato 93 · uchazeči ČJ 82 %, MA 75 %
  6. 6.
    Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 Praha 8 76,9 %
    427 přihlášek na 120 míst, přijato 120 · uchazeči ČJ 81 %, MA 73 %
  7. 7.
    Mensa gymnázium, o.p.s. Praha 17 75,5 %
    70 přihlášek na 24 míst, přijato 24 · uchazeči ČJ 72 %, MA 79 %
  8. 8.
    Karlínské gymnázium, Praha 8, Pernerova 25 Praha 8 74,9 %
    391 přihlášek na 124 míst, přijato 74 · uchazeči ČJ 80 %, MA 70 %
  9. 9.
    Gymnázium, Praha 10, Přípotoční 1337 Praha 10 74,3 %
    444 přihlášek na 150 míst, přijato 149 · uchazeči ČJ 78 %, MA 71 %
  10. 10.
    Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2 Praha 6 73,6 %
    539 přihlášek na 120 míst, přijato 118 · uchazeči ČJ 74 %, MA 73 %
  11. 11.
    GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s.r.o. Praha 1 72,5 %
    176 přihlášek na 40 míst, přijato 37 · uchazeči ČJ 77 %, MA 68 %
  12. 12.
    Gymnázium Paměti národa, s.r.o. Praha 5 72,4 %
    44 přihlášek na 26 míst, přijato 18 · uchazeči ČJ 80 %, MA 65 %
  13. 13.
    Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3 Praha 1 71,6 %
    516 přihlášek na 180 míst, přijato 177 · uchazeči ČJ 72 %, MA 71 %
  14. 14.
    Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12 Praha 1 70,0 %
    274 přihlášek na 96 míst, přijato 96 · uchazeči ČJ 74 %, MA 66 %
  15. 15.
    Střední škola - Waldorfské lyceum Praha 11 69,7 %
    112 přihlášek na 32 míst, přijato 32 · uchazeči ČJ 76 %, MA 63 %
  16. 16.
    EDUCAnet - gymnázium, střední odborná škola a základní škola Praha, s.r.o. Praha 11 69,3 %
    296 přihlášek na 118 míst, přijato 88 · uchazeči ČJ 74 %, MA 65 %
  17. 17.
    Mateřská škola, základní škola a gymnázium sv. Augustina Praha 4 68,4 %
    43 přihlášek na 24 míst, přijato 12 · uchazeči ČJ 72 %, MA 64 %
  18. 18.
    1. IT Gymnázium, s.r.o. Praha-Satalice 68,0 %
    45 přihlášek na 40 míst, přijato 19 · uchazeči ČJ 69 %, MA 67 %
  19. 19.
    Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební, Praha 1, Dušní 17 Praha 1 67,8 %
    469 přihlášek na 136 míst, přijato 136 · uchazeči ČJ 68 %, MA 67 %
  20. 20.
    Gymnázium KUDYKAMPUS International s.r.o. Praha 3 66,9 %
    191 přihlášek na 104 míst, přijato 68 · uchazeči ČJ 72 %, MA 61 %
Zobrazit všech 184
  1. 21.
    ŠKOLA EU PRAHA, střední odborná škola a gymnázium Praha 20 66,8 %
    755 přihlášek na 210 míst, přijato 211 · uchazeči ČJ 72 %, MA 62 %
  2. 22.
    Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8 Praha 2 66,7 %
    970 přihlášek na 210 míst, přijato 187 · uchazeči ČJ 70 %, MA 63 %
  3. 23.
    Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36 Praha 1 66,3 %
    665 přihlášek na 90 míst, přijato 90 · uchazeči ČJ 68 %, MA 65 %
  4. 24.
    Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3 Praha 4 66,3 %
    597 přihlášek na 180 míst, přijato 180 · uchazeči ČJ 68 %, MA 65 %
  5. 25.
    Obchodní akademie, Praha 10, Heroldovy sady 1 Praha 10 66,2 %
    639 přihlášek na 120 míst, přijato 120 · uchazeči ČJ 70 %, MA 62 %
  6. 26.
    Anglicko-české gymnázium AMAZON s.r.o. Praha 2 65,8 %
    159 přihlášek na 120 míst, přijato 52 · uchazeči ČJ 71 %, MA 60 %
  7. 27.
    Střední průmyslová škola na Proseku Praha 9 65,7 %
    723 přihlášek na 180 míst, přijato 180 · uchazeči ČJ 66 %, MA 65 %
  8. 28.
    Střední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha Praha 9 65,6 %
    224 přihlášek na 90 míst, přijato 83 · uchazeči ČJ 67 %, MA 65 %
  9. 29.
    PORG - gymnázium, základní škola a mateřská škola, o.p.s. Praha 8 65,3 %
    489 přihlášek na 184 míst, přijato 157 · uchazeči ČJ 65 %, MA 65 %
  10. 30.
    Střední průmyslová škola strojnická, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Betlémská 4/287 Praha 1 65,2 %
    532 přihlášek na 150 míst, přijato 141 · uchazeči ČJ 65 %, MA 66 %
  11. 31.
    Obchodní akademie Dušní Praha 1 65,1 %
    617 přihlášek na 150 míst, přijato 146 · uchazeči ČJ 68 %, MA 62 %
  12. 32.
    Střední průmyslová škola elektrotechnická a gymnázium V Úžlabině Praha 10 65,1 %
    493 přihlášek na 160 míst, přijato 157 · uchazeči ČJ 65 %, MA 65 %
  13. 33.
    Klinická univerzitní škola EduVia, gymnázium a střední škola pedagogická, příspěvková organizace Praha-Kolovraty 64,7 %
    292 přihlášek na 96 míst, přijato 96 · uchazeči ČJ 71 %, MA 58 %
  14. 34.
    Gymnázium Christiana Dopplera Praha 5 64,5 %
    776 přihlášek na 90 míst, přijato 90 · uchazeči ČJ 63 %, MA 66 %
  15. 35.
    Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30 Praha 2 64,5 %
    827 přihlášek na 192 míst, přijato 191 · uchazeči ČJ 63 %, MA 66 %
  16. 36.
    Obchodní akademie a Gymnázium Bubeneč Praha 6 64,2 %
    585 přihlášek na 116 míst, přijato 116 · uchazeči ČJ 69 %, MA 60 %
  17. 37.
    Křesťanská střední škola, základní škola a mateřská škola Elijáš, Praha 4 - Michle Praha 4 64,2 %
    81 přihlášek na 19 míst, přijato 19 · uchazeči ČJ 72 %, MA 57 %
  18. 38.
    Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Františka Křižíka, Praha 1, Na Příkopě 16 Praha 1 63,9 %
    472 přihlášek na 120 míst, přijato 119 · uchazeči ČJ 63 %, MA 65 %
  19. 39.
    Gymnázium J. Seiferta o.p.s. Praha 9 63,8 %
    125 přihlášek na 24 míst, přijato 25 · uchazeči ČJ 63 %, MA 64 %
  20. 40.
    Gymnázium, základní škola a mateřská škola Parentes Praha Praha 13 63,8 %
    5 přihlášek na 20 míst, přijato 1 · uchazeči ČJ 68 %, MA 60 %
  21. 41.
    Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2 Praha 9 63,8 %
    499 přihlášek na 60 míst, přijato 60 · uchazeči ČJ 64 %, MA 63 %
  22. 42.
    Střední průmyslová škola a Gymnázium Na Třebešíně Praha 10 63,8 %
    469 přihlášek na 180 míst, přijato 146 · uchazeči ČJ 63 %, MA 64 %
  23. 44.
    Gymnázium, Praha 9, Českolipská 373 Praha 9 63,4 %
    945 přihlášek na 120 míst, přijato 121 · uchazeči ČJ 64 %, MA 63 %
  24. 45.
    Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952 Praha 6 63,1 %
    636 přihlášek na 92 míst, přijato 92 · uchazeči ČJ 64 %, MA 62 %
  25. 46.
    Gymnázium, Praha 10, Omská 1300 Praha 10 62,9 %
    713 přihlášek na 90 míst, přijato 90 · uchazeči ČJ 64 %, MA 62 %
  26. 47.
    Naše lyceum - střední škola s.r.o. Praha 10 62,8 %
    64 přihlášek na 22 míst, přijato 19 · uchazeči ČJ 68 %, MA 57 %
  27. 48.
    Střední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3/498 Praha 5 62,6 %
    591 přihlášek na 120 míst, přijato 120 · uchazeči ČJ 70 %, MA 55 %
  28. 49.
    Karlínská obchodní akademie Praha 8 62,5 %
    646 přihlášek na 120 míst, přijato 120 · uchazeči ČJ 67 %, MA 58 %
  29. 50.
    Smíchovská střední škola, příspěvková organizace Praha 5 62,2 %
    1 397 přihlášek na 384 míst, přijato 367 · uchazeči ČJ 65 %, MA 59 %
  30. 51.
    Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha 4 - Michle, Ohradní 55 Praha 4 62,1 %
    735 přihlášek na 60 míst, přijato 60 · uchazeči ČJ 63 %, MA 61 %
  31. 52.
    Vyšší odborná škola pedagogická a sociální, Střední odborná škola pedagogická a Gymnázium, Praha 6, Evropská 33 Praha 6 62,0 %
    568 přihlášek na 147 míst, přijato 147 · uchazeči ČJ 71 %, MA 53 %
  32. 53.
    Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 Praha 9 61,9 %
    623 přihlášek na 90 míst, přijato 90 · uchazeči ČJ 62 %, MA 61 %
  33. 54.
    Gymnázium Karla Sladkovského, Praha 3, Sladkovského náměstí 8 Praha 3 61,8 %
    436 přihlášek na 90 míst, přijato 90 · uchazeči ČJ 63 %, MA 61 %
  34. 55.
    Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 37 Praha 3 61,6 %
    935 přihlášek na 150 míst, přijato 150 · uchazeči ČJ 65 %, MA 58 %
  35. 56.
    School for Future – gymnázium a základní škola s.r.o. Praha 1 60,3 %
    35 přihlášek na 81 míst, přijato 3 · uchazeči ČJ 65 %, MA 56 %
  36. 57.
    Gymnázium se sportovní přípravou Šeberov Praha-Šeberov 59,8 %
    255 přihlášek na 65 míst, přijato 59 · uchazeči ČJ 62 %, MA 58 %
  37. 58.
    Gymnázium Evolution, s.r.o. Praha 11 59,8 %
    530 přihlášek na 103 míst, přijato 93 · uchazeči ČJ 61 %, MA 59 %
  38. 59.
    Střední škola knižní kultury s.r.o. Praha 6 59,8 %
    93 přihlášek na 30 míst, přijato 30 · uchazeči ČJ 72 %, MA 47 %
  39. 60.
    Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola a gymnázium, Praha 1, Alšovo nábřeží 6 Praha 1 59,8 %
    562 přihlášek na 154 míst, přijato 154 · uchazeči ČJ 66 %, MA 54 %
  40. 61.
    Královské gymnázium Petrovice s.r.o. Praha-Petrovice 59,7 %
    114 přihlášek na 34 míst, přijato 33 · uchazeči ČJ 60 %, MA 60 %
  41. 62.
    Malostranské gymnázium, Praha 1, Josefská 7 Praha 1 59,5 %
    609 přihlášek na 60 míst, přijato 59 · uchazeči ČJ 60 %, MA 59 %
  42. 63.
    Gymnázium VICTORIA HIGH SCHOOL, s.r.o. Praha 3 59,3 %
    36 přihlášek na 60 míst, přijato 10 · uchazeči ČJ 64 %, MA 54 %
  43. 64.
    Gymnázium, Praha 4, Písnická 760 Praha 12 59,3 %
    554 přihlášek na 60 míst, přijato 58 · uchazeči ČJ 59 %, MA 59 %
  44. 65.
    Gymnázium Thomase Manna, z. ú. Praha 8 59,2 %
    88 přihlášek na 51 míst, přijato 43 · uchazeči ČJ 60 %, MA 58 %
  45. 66.
    Gymnázium International a střední odborná škola, s.r.o. Praha 8 59,1 %
    44 přihlášek na 75 míst, přijato 9 · uchazeči ČJ 62 %, MA 56 %
  46. 67.
    Arcibiskupské gymnázium Praha 2 58,8 %
    484 přihlášek na 64 míst, přijato 65 · uchazeči ČJ 59 %, MA 58 %
  47. 68.
    Soukromá střední škola výpočetní techniky s.r.o. Praha 9 58,8 %
    270 přihlášek na 100 míst, přijato 100 · uchazeči ČJ 60 %, MA 57 %
  48. 69.
    Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 58,7 %
    1 141 přihlášek na 120 míst, přijato 119 · uchazeči ČJ 60 %, MA 58 %
  49. 70.
    Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 22 Praha 1 58,6 %
    578 přihlášek na 60 míst, přijato 60 · uchazeči ČJ 58 %, MA 60 %
  50. 71.
    GAELY - střední škola, s.r.o. Praha 9 58,5 %
    78 přihlášek na 90 míst, přijato 24 · uchazeči ČJ 66 %, MA 51 %
  51. 72.
    Gymnázium Duhovka s.r.o. Praha 7 58,5 %
    168 přihlášek na 56 míst, přijato 48 · uchazeči ČJ 56 %, MA 60 %
  52. 73.
    Obchodní akademie Vinohradská Praha 2 58,5 %
    899 přihlášek na 150 míst, přijato 149 · uchazeči ČJ 63 %, MA 54 %
  53. 74.
    Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, základní umělecká škola Praha 3 58,4 %
    121 přihlášek na 36 míst, přijato 36 · uchazeči ČJ 59 %, MA 58 %
  54. 75.
    Gymnázium Opatov, Praha 4, Konstantinova 1500 Praha 11 58,4 %
    757 přihlášek na 90 míst, přijato 90 · uchazeči ČJ 58 %, MA 59 %
  55. 76.
    Gymnázium, Praha 4, Postupická 3150 Praha 4 58,2 %
    970 přihlášek na 120 míst, přijato 119 · uchazeči ČJ 60 %, MA 57 %
  56. 77.
    Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní, Praha 1, Masná 18 Praha 1 58,2 %
    554 přihlášek na 180 míst, přijato 167 · uchazeči ČJ 62 %, MA 54 %
  57. 78.
    Střední škola ekonomická se sportovním zaměřením, s.r.o. Praha 2 58,1 %
    249 přihlášek na 33 míst, přijato 33 · uchazeči ČJ 61 %, MA 55 %
  58. 79.
    Základní škola a gymnázium Leonardo V. Academy Praha 1 58,0 %
    20 přihlášek na 70 míst, přijato 14 · uchazeči ČJ 60 %, MA 56 %
  59. 80.
    Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 2475 Praha 13 57,6 %
    704 přihlášek na 90 míst, přijato 89 · uchazeči ČJ 57 %, MA 59 %
  60. 81.
    Gymnázium bezpečnostně právní, s.r.o. Praha 14 57,6 %
    103 přihlášek na 60 míst, přijato 58 · uchazeči ČJ 65 %, MA 51 %
  61. 82.
    Gymnázium Oty Pavla, Praha 5, Loučanská 520 Praha 16 57,3 %
    491 přihlášek na 60 míst, přijato 60 · uchazeči ČJ 59 %, MA 55 %
  62. 83.
    Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1 Praha 5 57,1 %
    643 přihlášek na 60 míst, přijato 59 · uchazeči ČJ 57 %, MA 58 %
  63. 84.
    ART ECON - Gymnázium a Střední odborná škola Praha, s.r.o. Praha 11 57,0 %
    583 přihlášek na 186 míst, přijato 171 · uchazeči ČJ 60 %, MA 54 %
  64. 85.
    Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 Praha 10 56,9 %
    1 307 přihlášek na 120 míst, přijato 118 · uchazeči ČJ 58 %, MA 56 %
  65. 86.
    Obchodní akademie Holešovice Praha 7 56,8 %
    629 přihlášek na 120 míst, přijato 121 · uchazeči ČJ 61 %, MA 53 %
  66. 87.
    Gymnázium Kodaňská a Střední odborná škola, a.s. Praha 10 56,7 %
    182 přihlášek na 60 míst, přijato 42 · uchazeči ČJ 58 %, MA 56 %
  67. 88.
    ScioŠkola Praha Holešovice - střední škola, s.r.o. Praha 7 56,3 %
    101 přihlášek na 80 míst, přijato 21 · uchazeči ČJ 62 %, MA 50 %
  68. 89.
    Gymnázium Čakovice, Praha 9, nám. 25. března 100 Praha-Čakovice 56,2 %
    647 přihlášek na 90 míst, přijato 89 · uchazeči ČJ 58 %, MA 54 %
  69. 90.
    Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1 Praha 7 56,2 %
    1 407 přihlášek na 150 míst, přijato 149 · uchazeči ČJ 57 %, MA 55 %
  70. 91.
    Střední odborná škola civilního letectví, Praha - Ruzyně Praha 6 56,2 %
    451 přihlášek na 96 míst, přijato 97 · uchazeči ČJ 60 %, MA 52 %
  71. 92.
    Futurum - Základní škola, Střední škola a Gymnázium, s.r.o. Praha 1 56,2 %
    510 přihlášek na 356 míst, přijato 242 · uchazeči ČJ 64 %, MA 48 %
  72. 93.
    Lauderova mateřská škola, základní škola a gymnázium při Židovské obci v Praze Praha 2 56,2 %
    69 přihlášek na 20 míst, přijato 20 · uchazeči ČJ 56 %, MA 56 %
  73. 94.
    1. Slovanské gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Praha 1 56,0 %
    65 přihlášek na 140 míst, přijato 20 · uchazeči ČJ 63 %, MA 49 %
  74. 95.
    Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5 Praha 2 56,0 %
    691 přihlášek na 132 míst, přijato 132 · uchazeči ČJ 62 %, MA 50 %
  75. 96.
    Gymnázium Jana Nerudy, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Hellichova 3 Praha 1 56,0 %
    1 260 přihlášek na 120 míst, přijato 120 · uchazeči ČJ 57 %, MA 54 %
  76. 97.
    Střední odborná škola logistiky a podnikání Praha 9 56,0 %
    417 přihlášek na 120 míst, přijato 115 · uchazeči ČJ 60 %, MA 52 %
  77. 98.
    Gymnázium, Praha 9, Chodovická 2250 Praha 14 55,8 %
    353 přihlášek na 60 míst, přijato 60 · uchazeči ČJ 55 %, MA 56 %
  78. 99.
    Soukromé gymnázium ARCUS PRAHA 9, s.r.o. Praha 14 55,7 %
    183 přihlášek na 26 míst, přijato 26 · uchazeči ČJ 55 %, MA 56 %
  79. 100.
    Německá škola v Praze s.r.o. - zahraniční škola, základní škola a gymnázium Praha 5 55,5 %
    31 přihlášek na 25 míst, přijato 18 · uchazeči ČJ 53 %, MA 58 %
  80. 101.
    Křesťanské gymnázium Praha 15 55,5 %
    370 přihlášek na 66 míst, přijato 66 · uchazeči ČJ 55 %, MA 56 %
  81. 102.
    MICHAEL - Střední škola, Gymnázium a Vyšší odborná škola, s.r.o. Praha 4 55,4 %
    361 přihlášek na 216 míst, přijato 157 · uchazeči ČJ 60 %, MA 50 %
  82. 103.
    Gymnázium ARTION Praha 1 55,3 %
    43 přihlášek na 25 míst, přijato 15 · uchazeči ČJ 63 %, MA 48 %
  83. 104.
    Gymnázium FOSTRA International s.r.o. Praha 5 55,3 %
    248 přihlášek na 240 míst, přijato 62 · uchazeči ČJ 61 %, MA 50 %
  84. 105.
    Obchodní akademie Hovorčovická Praha 3 55,0 %
    652 přihlášek na 150 míst, přijato 150 · uchazeči ČJ 62 %, MA 48 %
  85. 106.
    Trojské gymnázium s.r.o. Praha-Troja 54,8 %
    158 přihlášek na 40 míst, přijato 40 · uchazeči ČJ 52 %, MA 57 %
  86. 107.
    Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická, Praha 1, Hellichova 22 Praha 1 54,5 %
    240 přihlášek na 79 míst, přijato 76 · uchazeči ČJ 64 %, MA 45 %
  87. 108.
    ScioŠkola Žižkov - střední škola, s.r.o. Praha 3 54,1 %
    163 přihlášek na 64 míst, přijato 60 · uchazeči ČJ 61 %, MA 47 %
  88. 109.
    The English College in Prague - Anglické gymnázium, o.p.s. Praha 9 54,1 %
    69 přihlášek na 35 míst, přijato 35 · uchazeči ČJ 53 %, MA 55 %
  89. 110.
    Gymnázium ALTIS s.r.o. Praha-Petrovice 53,8 %
    123 přihlášek na 29 míst, přijato 28 · uchazeči ČJ 52 %, MA 55 %
  90. 111.
    Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 53,7 %
    621 přihlášek na 90 míst, přijato 88 · uchazeči ČJ 53 %, MA 54 %
  91. 112.
    Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené, Praha 5, Radlická 115 Praha 5 53,7 %
    69 přihlášek na 56 míst, přijato 21 · uchazeči ČJ 62 %, MA 46 %
  92. 113.
    Základní škola a gymnázium Minehava, z.s. Praha 3 53,6 %
    10 přihlášek na 15 míst, přijato 6 · uchazeči ČJ 61 %, MA 46 %
  93. 114.
    Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680 Praha 4 53,1 %
    1 162 přihlášek na 92 míst, přijato 90 · uchazeči ČJ 53 %, MA 53 %
  94. 115.
    Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51 Praha 4 53,0 %
    1 240 přihlášek na 224 míst, přijato 224 · uchazeči ČJ 60 %, MA 46 %
  95. 116.
    Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola, Praha 3, Žižkovo náměstí 1 Praha 3 52,8 %
    394 přihlášek na 90 míst, přijato 90 · uchazeči ČJ 58 %, MA 47 %
  96. 117.
    PED Academy gymnázium, s.r.o. Praha 13 52,7 %
    9 přihlášek na 26 míst, přijato 6 · uchazeči ČJ 57 %, MA 48 %
  97. 118.
    Střední škola ARCUS, s.r.o. Praha 14 52,5 %
    215 přihlášek na 65 míst, přijato 57 · uchazeči ČJ 60 %, MA 45 %
  98. 119.
    Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní, Praha 7, Jablonského 3 Praha 7 52,5 %
    296 přihlášek na 114 míst, přijato 91 · uchazeči ČJ 60 %, MA 45 %
  99. 120.
    Gymnázium Na Pražačce, Praha 3, Nad Ohradou 23 Praha 3 52,3 %
    1 230 přihlášek na 90 míst, přijato 90 · uchazeči ČJ 54 %, MA 51 %
  100. 121.
    Anglo - německá obchodní akademie a.s. Praha 13 52,2 %
    137 přihlášek na 75 míst, přijato 72 · uchazeči ČJ 57 %, MA 47 %
  101. 122.
    Klasické gymnázium Modřany a základní škola, s.r.o. Praha 12 52,2 %
    488 přihlášek na 112 míst, přijato 94 · uchazeči ČJ 52 %, MA 52 %
  102. 123.
    Střední zdravotnická škola Praha 10 52,0 %
    880 přihlášek na 211 míst, přijato 211 · uchazeči ČJ 59 %, MA 45 %
  103. 124.
    Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb, Praha 4, K Sídlišti 840 Praha 4 52,0 %
    236 přihlášek na 60 míst, přijato 60 · uchazeči ČJ 61 %, MA 43 %
  104. 125.
    Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, Střední odborná škola, Gymnázium, s.r.o. Praha 4 51,7 %
    167 přihlášek na 90 míst, přijato 74 · uchazeči ČJ 57 %, MA 46 %
  105. 126.
    Gymnázium Laury Bassi s.r.o. Praha 1 51,5 %
    19 přihlášek na 40 míst, přijato 9 · uchazeči ČJ 62 %, MA 41 %
  106. 127.
    Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha s.r.o. Praha 13 51,5 %
    279 přihlášek na 84 míst, přijato 75 · uchazeči ČJ 52 %, MA 52 %
  107. 128.
    EDUSO – Střední odborná škola multimediální a reklamní tvorby, s.r.o. Praha 11 51,5 %
    316 přihlášek na 110 míst, přijato 105 · uchazeči ČJ 59 %, MA 44 %
  108. 129.
    Evangelická akademie - pedagogické lyceum a střední odborná škola Praha 4 51,4 %
    166 přihlášek na 52 míst, přijato 43 · uchazeči ČJ 60 %, MA 43 %
  109. 130.
    Pražské humanitní gymnázium, školská právnická osoba Praha 4 51,3 %
    67 přihlášek na 60 míst, přijato 40 · uchazeči ČJ 54 %, MA 49 %
  110. 131.
    Střední škola Podnikatelská akademie, s.r.o. Praha 11 51,3 %
    220 přihlášek na 64 míst, přijato 64 · uchazeči ČJ 55 %, MA 48 %
  111. 132.
    Rakouské gymnázium v Praze o.p.s. Praha 12 51,1 %
    267 přihlášek na 50 míst, přijato 49 · uchazeči ČJ 52 %, MA 51 %
  112. 133.
    Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní Praha 8 51,0 %
    627 přihlášek na 180 míst, přijato 171 · uchazeči ČJ 62 %, MA 40 %
  113. 134.
    Královská střední škola, s.r.o. Praha 8 50,3 %
    61 přihlášek na 88 míst, přijato 22 · uchazeči ČJ 56 %, MA 45 %
  114. 135.
    Heřmánek Praha, základní škola, gymnázium a střední pedagogická škola, školská právnická osoba Praha 8 49,5 %
    39 přihlášek na 60 míst, přijato 7 · uchazeči ČJ 58 %, MA 42 %
  115. 136.
    Střední odborná škola automobilní, informatiky a Gymnázium Praha-Libuš 49,5 %
    1 206 přihlášek na 354 míst, přijato 317 · uchazeči ČJ 54 %, MA 46 %
  116. 137.
    Střední škola elektrotechniky a strojírenství Praha 10 49,1 %
    781 přihlášek na 254 míst, přijato 213 · uchazeči ČJ 50 %, MA 48 %
  117. 138.
    Obchodní akademie Praha, s.r.o. Praha-Satalice 49,0 %
    222 přihlášek na 130 míst, přijato 72 · uchazeči ČJ 55 %, MA 43 %
  118. 139.
    Gymnázium a Sportovní gymnázium se zaměřením na esporty, s.r.o. Praha 6 48,8 %
    37 přihlášek na 110 míst, přijato 15 · uchazeči ČJ 49 %, MA 49 %
  119. 140.
    Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Praze Praha 9 47,9 %
    566 přihlášek na 164 míst, přijato 162 · uchazeči ČJ 54 %, MA 42 %
  120. 141.
    Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky Praha 10 47,6 %
    556 přihlášek na 156 míst, přijato 155 · uchazeči ČJ 51 %, MA 44 %
  121. 142.
    Střední průmyslová škola dopravní, a.s. Praha 2 47,2 %
    1 611 přihlášek na 588 míst, přijato 507 · uchazeči ČJ 51 %, MA 44 %
  122. 143.
    Střední odborná škola podnikatelská PROFIT, spol. s r.o. Praha 3 46,9 %
    206 přihlášek na 72 míst, přijato 50 · uchazeči ČJ 50 %, MA 43 %
  123. 144.
    Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o. Praha 18 45,7 %
    280 přihlášek na 112 míst, přijato 110 · uchazeči ČJ 53 %, MA 38 %
  124. 145.
    Církevní střední zdravotnická škola Jana Pavla II. Praha 2 45,4 %
    266 přihlášek na 90 míst, přijato 90 · uchazeči ČJ 52 %, MA 38 %
  125. 146.
    Soukromá střední škola a základní škola (1. KŠPA) Praha s.r.o. Praha 8 44,6 %
    451 přihlášek na 188 míst, přijato 125 · uchazeči ČJ 49 %, MA 40 %
  126. 147.
    TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o. Praha 8 44,2 %
    577 přihlášek na 223 míst, přijato 209 · uchazeči ČJ 51 %, MA 38 %
  127. 148.
    Střední škola hotelnictví a gastronomie SČMSD Praha, s.r.o. Praha-Klánovice 44,0 %
    387 přihlášek na 151 míst, přijato 101 · uchazeči ČJ 51 %, MA 37 %
  128. 149.
    Střední odborná škola sociální svaté Zdislavy Praha 2 44,0 %
    229 přihlášek na 120 míst, přijato 110 · uchazeči ČJ 52 %, MA 36 %
  129. 150.
    Hotelová škola, Praha 10, Vršovická 43 Praha 10 43,9 %
    521 přihlášek na 150 míst, přijato 148 · uchazeči ČJ 50 %, MA 38 %
  130. 151.
    Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium Praha 9 43,8 %
    2 422 přihlášek na 619 míst, přijato 538 · uchazeči ČJ 50 %, MA 38 %
  131. 152.
    Střední odborná škola Jarov Praha 9 43,3 %
    2 314 přihlášek na 569 míst, přijato 538 · uchazeči ČJ 49 %, MA 38 %
  132. 153.
    Evropská akademie vzdělávání, střední odborné učiliště a střední odborná škola s.r.o. Praha 21 43,2 %
    50 přihlášek na 130 míst, přijato 22 · uchazeči ČJ 49 %, MA 38 %
  133. 154.
    Soukromá střední odborná škola START, s.r.o. Praha 14 43,0 %
    117 přihlášek na 24 míst, přijato 24 · uchazeči ČJ 52 %, MA 34 %
  134. 155.
    Střední škola obchodní Praha 2 42,8 %
    682 přihlášek na 330 míst, přijato 149 · uchazeči ČJ 49 %, MA 36 %
  135. 156.
    Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o. Praha 9 42,7 %
    273 přihlášek na 133 míst, přijato 82 · uchazeči ČJ 54 %, MA 32 %
  136. 157.
    Obchodní akademie, ŠKOLA 2000, s.r.o. Praha 2 42,6 %
    27 přihlášek na 17 míst, přijato 2 · uchazeči ČJ 52 %, MA 33 %
  137. 158.
    Gymnázium, Střední odborná škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 2, Ječná 27 Praha 2 42,2 %
    24 přihlášek na 10 míst, přijato 10 · uchazeči ČJ 44 %, MA 40 %
  138. 159.
    Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169 Praha 5 42,1 %
    13 přihlášek na 10 míst, přijato 7 · uchazeči ČJ 47 %, MA 38 %
  139. 160.
    Střední škola managementu a služeb s.r.o. Praha-Kunratice 42,0 %
    552 přihlášek na 169 míst, přijato 125 · uchazeči ČJ 48 %, MA 36 %
  140. 161.
    Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o. Praha 15 41,2 %
    274 přihlášek na 103 míst, přijato 68 · uchazeči ČJ 51 %, MA 31 %
  141. 162.
    Akademie řemesel Praha - Střední škola technická Praha 4 41,2 %
    1 992 přihlášek na 570 míst, přijato 476 · uchazeči ČJ 46 %, MA 37 %
  142. 163.
    Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště s.r.o. Praha 14 41,1 %
    163 přihlášek na 60 míst, přijato 49 · uchazeči ČJ 46 %, MA 36 %
  143. 164.
    Střední škola a vyšší odborná škola umělecká a řemeslná Praha 5 40,8 %
    662 přihlášek na 241 míst, přijato 187 · uchazeči ČJ 48 %, MA 34 %
  144. 165.
    Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o. Praha 4 40,5 %
    1 528 přihlášek na 840 míst, přijato 655 · uchazeči ČJ 48 %, MA 32 %
  145. 166.
    Soukromá střední odborná škola a Soukromé střední odborné učiliště BEAN, s.r.o. Praha 9 40,4 %
    210 přihlášek na 370 míst, přijato 96 · uchazeči ČJ 46 %, MA 35 %
  146. 167.
    Střední odborné učiliště, Praha 4, Ohradní 57 Praha 4 40,0 %
    359 přihlášek na 185 míst, přijato 85 · uchazeči ČJ 40 %, MA 40 %
  147. 168.
    ERUNI, univerzitní gymnázium a střední odborná škola Praha, z.ú. Praha 1 39,5 %
    7 přihlášek na 40 míst, přijato 5 · uchazeči ČJ 49 %, MA 30 %
  148. 169.
    Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha-Velká Chuchle 39,4 %
    160 přihlášek na 138 míst, přijato 99 · uchazeči ČJ 50 %, MA 29 %
  149. 170.
    Gymnázium, střední odborná škola a Pražská taneční konzervatoř, s.r.o. Praha 10 39,1 %
    188 přihlášek na 183 míst, přijato 63 · uchazeči ČJ 45 %, MA 33 %
  150. 171.
    Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Praha - Čakovice Praha-Čakovice 38,5 %
    597 přihlášek na 226 míst, přijato 193 · uchazeči ČJ 46 %, MA 31 %
  151. 172.
    Střední škola podnikání a gastronomie Praha 14 38,0 %
    1 319 přihlášek na 370 míst, přijato 342 · uchazeči ČJ 44 %, MA 32 %
  152. 173.
    Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o. Praha-Troja 36,4 %
    48 přihlášek na 36 míst, přijato 7 · uchazeči ČJ 44 %, MA 29 %
  153. 174.
    Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola Praha 4 35,7 %
    100 přihlášek na 38 míst, přijato 29 · uchazeči ČJ 49 %, MA 22 %
  154. 175.
    Perrott Hill mateřská škola, základní škola a gymnázium s.r.o. Praha 8 35,1 %
    13 přihlášek na 36 míst, přijato 10 · uchazeči ČJ 38 %, MA 33 %
  155. 176.
    Střední škola gastronomie Praha 10 34,6 %
    899 přihlášek na 420 míst, přijato 288 · uchazeči ČJ 42 %, MA 28 %
  156. 177.
    Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara Praha 4 34,5 %
    293 přihlášek na 114 míst, přijato 88 · uchazeči ČJ 42 %, MA 27 %
  157. 178.
    Soukromá střední škola gastronomie s.r.o. Praha 8 33,6 %
    220 přihlášek na 91 míst, přijato 33 · uchazeči ČJ 42 %, MA 25 %
  158. 179.
    Střední odborná škola sociální, o.p.s. Praha 8 33,5 %
    50 přihlášek na 29 míst, přijato 7 · uchazeči ČJ 44 %, MA 23 %
  159. 180.
    Metropolitní odborná umělecká střední škola Praha 4 s.r.o. Praha 2 32,0 %
    665 přihlášek na 141 míst, přijato 137 · uchazeči ČJ 42 %, MA 22 %
  160. 181.
    Církevní střední škola Jana Boska Praha 8 29,8 %
    145 přihlášek na 54 míst, přijato 47 · uchazeči ČJ 40 %, MA 19 %
  161. 182.
    Střední škola kosmetiky a hotelnictví BEAN, s.r.o. Praha 9 27,2 %
    30 přihlášek na 60 míst, přijato 10 · uchazeči ČJ 30 %, MA 24 %
  162. 183.
    Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Holečkova 4 Praha 5 26,9 %
    97 přihlášek na 55 míst, přijato 28 · uchazeči ČJ 27 %, MA 27 %
  163. 184.
    Akademie systémové gastronomie - střední škola s.r.o. Praha 9 23,5 %
    55 přihlášek na 24 míst, přijato 19 · uchazeči ČJ 33 %, MA 14 %

Všechny žebříčky středních škol · Všechny střední školy